tel: 515 051 797 biuro@e-lazur.pl  godziny otwarcia: 10-17 od pon -pt

Okna drewniane SOFTLINE

Okna drewniane SOFTLINE firmy DRUTEX to inwestycja w najwyższą jakość, ekologiczne rozwiązania i klasyczną elegancję.

Okna drewniane wykonywane są trzech gatunków: meranti, sosna i modrzew.

W naszej ofercie posiadamy trzy różne profile, które podzielone są ze względu na głębokość zabudowy, czyli grubości profili: 68mm, 78mm i 88mm. Pozwala to na zastosowanie pakietów dwu i trzyszybowych o grubości szklenia od 24mm do 54mm, co przekłada się na współczynniki przenikania ciepła Ug-1,0 do 0,3. Istnieje możliwość konfiguracji pakietów z szybami bezpiecznymi, antywałamaniowymi, przeciwsłonecznymi lub innymi zależnie od potrzeb klienta.

Okna drewniane wyposażane są w okucia MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi, blokadą niewłaściwej obsługi klamki, podnośnikiem skrzydła i mikrowentylacją. Możliwe jest rozbudowanie okuć o dodatkowe elementy, wg przeznaczenia pomieszczenia lub preferencji klienta.

Okna SOFTLINE we wszystkich trzech grubościach mogą być połączone z zewnętrznymi nakładkami aluminiowymi, uzyskujemy wówczas profil Duoline. Nakładki mają istotny wpływ na trwałość okien drewnianych, jak również na szeroką możliwość aranżacji, którą zapewnia bogata paleta RAL. Wybierając okna Duoline możemy niezależnie projektować wnętrza  i elewację, dobierając style wg własnych preferencji. Nowoczesny wygląd okien aluminiowych i elegancja okien drewnianych w jednym, to właśnie najważniejsza zaleta Duoline.

Aby zagwarantować Państwu bezusterkowe użytkowanie okien przez długie lata, wykonujemy usługę kompletnego i fachowego pomiaru oraz montażu, który w znaczący sposób przyczynia się do uzyskania maksymalnych korzyści i zadowolenia z wyboru naszych okien.