tel: 515 051 797 biuro@e-lazur.pl  godziny otwarcia: 10-17 od pon -pt

Okna IGLO LIGHT

Okna IGLO LIGHT firmy DRUTEX to nowoczesny design, duża ilość wpadającego przez nie światła dziennego dzięki innowacyjnym kształtom profili, oraz świetne parametry izolacyjności termicznej i akustycznej.

Charakterystycznym dla IGLO LIGHT jest nowo opracowany kształt ramy i skrzydła tak, aby zabierał jak najmniej z szerokości i wysokości okien, dzięki czemu są one smukłe i wąskie jak nigdy dotąd. Szczególnie ważne i odczuwalne jest to przy projektowaniu okien dwuskrzydłowych ze słupkiem ruchomym, gdzie szerokość profilu została zredukowana o 32%. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość uchylania obydwu skrzydeł takiego okna jedną klamką (funkcja TWIN FIT).

IGLO LIGHT to autorski profil firmy DRUTEX. System składa się z profili pięciokomorowych o głębokości zabudowy 70mm. Maksymalna grubość szklenia to 36mm. Standardowo okna wyposażane są w pakiety dwuszybowe o współczynniku przenikania ciepła Ug-1.0, lub na życzenie klienta Ug – 0,7. Możliwe jest łączenie pakietów z szybami bezpiecznymi, antywałamaniowymi, przeciwsłonecznymi oraz innymi wg potrzeb klienta.

 W podstawowym wyposażeniu okien są okucia MACO MULTI MATIC KS, posiadające w standardzie dwa zaczepy antywyważeniowe, blokadę błędnego położenia klamki, podnośnik skrzydła oraz mikrowentylacją. Zależnie od przeznaczenia pomieszczeń istnieje możliwośc rozbudowy okuć o dodatkowe elementy.

Główną zaletą okien IGLO LIGHT jest nowoczesny design, który w połączeniu ze smukłymi profilami, pozwala na dużo lesze doświetlenie wnętrz pomieszczeń oraz wyjątkowy wygląd okien.

Aranżację z pewnością ułatwia paleta 43 kolorów oklein.

Aby zagwarantować Państwu bezusterkowe użytkowanie okien przez długie lata, wykonujemy usługę kompletnego i fachowego pomiaru oraz montażu, który w znaczący sposób przyczynia się do uzyskania maksymalnych korzyści i zadowolenia z wyboru naszych okien.

 

 

Tagged under: okna okna pcv okna drutex