tel: 515 051 797 biuro@e-lazur.pl  godziny otwarcia: 10-17 od pon -pt

Rolety zewnętrzne

System rolet przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglądu budynku.

W systemie tym oferujemy do wyboru kilka rodzai skrzynek:

  • Skrzynka STANDARD (45º)
  • Skrzynka ROLLOLUX (ćwierć koła)
  • Skrzynka OMEGA I OMEGA-LUX (półokrągłe)

Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło,  są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed natrętnymi owadami.

Rolety dostępne są w wielu kolorach standardowych, kolorach z palety RAL, a także dopasowane do oklein drewnopodobnych.

Proponujemy również szeroką gamę sterowania rolet : od podnoszenia ręcznego, poprzez napędy elektryczne przewodowe i radiowe, po systemy inteligentnego sterowania.

Aby zagwarantować Państwu bezusterkowe użytkowanie rolet przez długie lata, wykonujemy usługę kompletnego i fachowego pomiaru oraz montażu, który w znaczący sposób przyczynia się do uzyskania maksymalnych korzyści i zadowolenia z wyboru naszych rolet.