tel: 515 051 797 biuro@e-lazur.pl  godziny otwarcia: 10-17 od pon -pt

Szyby

Oferujemy Państwu okna zawierające, zależnie od potrzeb, różnego rodzaju pakiety szybowe niemieckiej firmy GUARDIAN FLACHGLAS GmbH.

Dzięki szybom z termofloatem o współczynniku U=1,0 W/m2K, straty ciepła redukowane są nawet do 80% w stosunku do szyb zwykłych.

Szkło odgrywa szczególnie ważną rolę w oknie. Dzięki nowoczesnym powłokom z jednej strony zapewnia uzyskanie doskonałego współczynnika przenikania ciepła U, 
z drugiej zaś strony redukuje przepuszczalność energii słonecznej. Szkło niskoemisyjne stosowane w naszych oknach charakteryzuje się znaczną transmisją energii, co umożliwia jej naturalne pozyskiwanie dla pozytywnego bilansu energetycznego budynku. Uzyskuje się to dzięki ultracienkim, jednak wysokoefektywnym powłokom z metali szlachetnych, które w szybie zespolonej znajdują się od strony przestrzeni międzyszybowej. Oznacza to, że światło i promieniowanie słoneczne przedostają się do wewnątrz pomieszczeń bez większych przeszkód, podczas gdy energia cieplna zatrzymywana jest wewnątrz budynku. 

Oferowany przez firmę asortyment szkła obejmuje szkło budowlane typu:

  • float,
  • termofloat,
  • kolorfloat (barwione na niebiesko, zielono lub brązowo)
  • multifloat (bezpieczne, antywłamaniowe, kuloodporne),
  • reflektofloat,
  • ornament
  • hartowane
  • Priva-lite - nowoczesne szkło potrafiące zmienić swoją przezierność pod wpływem impulsu elektrycznego.

Tak duży wybór szkła pozwala na wyprodukowanie szyb zespolonych dostosowanych do wszelkich wymogów Klientów.

W systemach okien IGLO 5  w standardzie oferujemy pakiety szybowe zawierające szybę ComfortTherm Premium o współczynniku przenikalności ciepła U=1,0 według normy EN-674, zbudowaną na bazie szkła Guardian ClimaGuard™ Premium.

Oferowane szkło posiada świadectwa kwalifikacyjne wydane przez Instytut Szkła i Ceramiki.

Szyby w połączeniu ze stosowaną ciepłą ramką Swisspacer zmniejszają utratę ciepła w stosunku do tradycyjnych ramek aluminiowych.

Nowością jest Swisspacer Ulimate, najcieplejsza obecnie na rynku ramka międzyszybowa, poprawiająca współczynnik przenikania dla całego okna Uw nawet o 12%.