tel: 515 051 797 biuro@e-lazur.pl  godziny otwarcia: 10-17 od pon -pt

Drzwi tarasowe - przesuwne HS

Systemy tarasowe podnoszono-przesuwne HS to idealne rozwiązanie do wykonywania modnych i nowoczesnych przeszkleń o dużych wymiarach.

Systemy HS firmy DRUTEX wykonywane są z PVC, aluminium oraz drewna.

Duże gabaryty drzwi tarasowych wymaga szklenia o bardzo dobrych parametrach termicznych. W standardzie stosowane są pakiety trzyszybowe o współczynniku Ug – 0,5, istnieje możliwość zastosowania szklenia Ug – 0,3.

IGLO HS to autorski profil firmy DRUTEX posiadający siedmiokomorowe skrzydło o głębokości zabudowy 82mm oraz ramę 194mm.

Doskonała statyka i nośność okuć firmy GU, pozwala na wykonanie drzwi tarasowych do 12m długości i skrzydła do 3m. Ciężar skrzydła może wynieść nawet 400kg. Pomimo tego okucia ułatwiają stosunkowo lekką obsługę skrzydeł. Dla najbardziej wymagających w ofercie znajduje się system automatycznego otwierania, który można obsługiwać np ze smartfona.

Konstrukcja progu umożliwia zgranie wysokości tak, aby był on zlicowany z gotową podłogą w pomieszczeniu domu, dzięki czemu uzyskujemy rozwiązanie bezprogowe. Jest to szczególnie wygodne i bezpieczne podczas komunikacji pomiędzy tarasem a wnętrzem domu.

Ciekawym i nowatorskim rozwiązaniem systemu HS jest możliwość zastosowania w narożniku domu, gdzie skrzydła stykają się ze sobą pod kątem 90st.

Aby zagwarantować Państwu bezusterkowe użytkowanie okien przez długie lata, wykonujemy usługę kompletnego i fachowego pomiaru oraz montażu, który w znaczący sposób przyczynia się do uzyskania maksymalnych korzyści i zadowolenia z wyboru naszych okien.